Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Programı

Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Programına dahil olarak Kilo Yönetimi Ürünlerine, Atıştırmalıklara, İçeceklere, Aktif Yaşam Ürünlerine, Takviye Edici Gıdalara ve Kişisel Bakım Ürünlerine erişebilirsiniz.
Yeni bir Ayrıcalıklı Müşteri olduğunuzda önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden farklı indirim oranlarıyla Herbalife Nutrition ürünlerine erişebilirsiniz.


Her siparişinizle, daha fazla puan biriktirebilir, puan biriktirdikçe, Herbalife Nutrition ürünlerine daha yüksek indirimle erişmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Aynı zamanda sadece Ayrıcalıklı Müşterilerin kullanımında olan, MyHerbalife.com’da hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir çok faydalı bilgiye,egzersiz videolarına, ürün değerlendirmelerine ve Ayrıcalıklı Müşterilere özel kampanyalara erişebileceksiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri Programının Avantajları:

1. Online basvuru ve ücretsiz hesap oluşturma sonrası, siparişlerinizle daha yüksek indirim oranına ulaşma fırsatı ! Başvuru için gereken referans bilgilerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. Ayrıcalıklı Müşterilere özel avantajlar, kampanyalar ve çeşitli ödüller (ücretsiz kargo hizmeti, ayın promosyonu çerçevesinde cazip ödüller vs.)

3. Ayrıcalıklı Müşteri, ürünleri yalnızca kendisinin ve hane halkının kişisel tüketimi için indirimli fiyat üzerinden satın almak isteyen bir kişidir. Eğitim veya toplantıya katılım zorunluluğu yoktur. Aylık veya yıllık sipariş zorunluluğu ya da üyelik yenileme ücreti bulunmamaktadır.

4. Herbalife Nutrition Memnuniyet Garantisi dahilinde Ayrıcalıklı Müşteriler  için 30 gün süreli yüzde yüz para iade garantisi vardır.

5. “Herbalife Nutrition Dünyası”: Farklı tarifler, wellness ve egzersiz hakkında ipuçları ve çeşitli bilgiler bulabileceğiniz Ayrıcalıklı Müşterilere özel aylık online gazete.

6. Zahmetsiz: Her zaman her yerde 7/24 MyHerbalife.com üzerinden doğrudan sipariş verebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri olmak ve detaylı bilgi için;